Zuhause / Oscillators / FCO3K03276833CTE00
minImg
FCO3K03276833CTE00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCO3K03276833CTE00
Beschreibung:
XTAL OSC XO 32.768 KHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 3mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz