Zuhause / Oscillators / FCO5C030000A3CFU00
minImg
FCO5C030000A3CFU00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCO5C030000A3CFU00
Beschreibung:
XTAL OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 6.8mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 30 MHz