Essentra Components
Produkt-Nr.:
FCRCSH-19B-6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL ROUT/CLAMP SERR 2.72"L 3/4"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.218" (5.54mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Base |
| Screw Size | #12 (M5) |
| Series | - |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.720" (69.09mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.825" (20.96mm) |
| Features | Serrated with Hole |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 2.310" (58.67mm) |
| Base Product Number | FCRCSH |