Essentra Components
Produkt-Nr.:
FCSE-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP FLAT NATURAL PUSH IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.66975
$6.6975
25
$0.61218
$15.3045
50
$0.57627
$28.8135
100
$0.55233
$55.233
250
$0.504298
$126.0745
500
$0.480282
$240.141
1000
$0.396236
$396.236
2500
$0.360212
$900.53
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.189" (4.80mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push In |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.087" (53.02mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.541" (13.74mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.752" (19.10mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 1.545" L x 0.280" H (39.24mm x 7.11mm) |
| Base Product Number | FCSE |