Zuhause / Crystals / FCT3T032768C5P1
minImg
FCT3T032768C5P1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT3T032768C5P1
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF DIP
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.315" L (3.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 kOhms
Frequency 32.768 kHz