Essentra Components
Produkt-Nr.:
FCWSF-29-19
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP FLAT NATURAL ADHESIVE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.7355
$6.7355
10
$6.09235
$60.9235
25
$5.7551
$143.8775
50
$5.61488
$280.744
100
$5.33406
$533.406
250
$4.772572
$1193.143
500
$4.491828
$2245.914
1000
$3.93035
$3930.35
2500
$3.733832
$9334.58
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.780" (45.21mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.440" (11.18mm) |
| Features | Flame Retardant, Silicone Foam Cushion |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.740" (18.80mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-350) |
| Opening Size | 1.240" (31.50mm) |
| Base Product Number | FCWSF |