FFE1070MS10RBL
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
FFE1070MS10RBL
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CER FILTER 10.7MHZ BAND PASS
Benutzer handbuch
Insertion Loss 7dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" L x 0.157" W (8.00mm x 4.00mm)
Height (Max) 0.276" (7.00mm)
Product Status Obsolete
Series FFE
Package / Case 3-SIP, 2.50mm pitch
Bandwidth 180 kHz
Mfr TDK Corporation
Frequency 10.7MHz Center