FFMD-25-01
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
FFMD-25-01
Hersteller:
Samtec Inc.
Beschreibung:
CONN IDC 50POS 30AWG VERT
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Board-Side Pitch 0.050" (1.27mm)
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series Tiger Eye™ FFMD
Cable Pitch 0.025" (0.64mm)