FGA.2B.302.CYCD99
LEMO
Produkt-Nr.:
FGA.2B.302.CYCD99
Beschreibung:
LBP KEYA 2C CHR 9.9MM D
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)
Current Rating (Amps) 25A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 302
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C