FGA.2B.307.CYCD82
LEMO
Produkt-Nr.:
FGA.2B.307.CYCD82
Beschreibung:
LBP KEYA 7C CHR 8.2MM D
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Current Rating (Amps) 11A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C