FGB.1B.302.CLAD42
LEMO
Produkt-Nr.:
FGB.1B.302.CLAD42
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Current Rating (Amps) 15A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 302
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C