FGB.1B.314.CLAD52
LEMO
Produkt-Nr.:
FGB.1B.314.CLAD52
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 314
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C