FGC.1B.306.CLAD62
LEMO
Produkt-Nr.:
FGC.1B.306.CLAD62
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 306
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C