FGC.2B.304.CYCD82Z
LEMO
Produkt-Nr.:
FGC.2B.304.CYCD82Z
Beschreibung:
LBP KEYC 4C CHR 8.2MM D BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Current Rating (Amps) 15A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 304
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C