FGC.3B.330.CLAD62
LEMO
Produkt-Nr.:
FGC.3B.330.CLAD62
Beschreibung:
LBP KEYC 30C CHR 6.2MM D
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm)
Current Rating (Amps) 3.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 330
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C