FGG.2B.306.CYBD62Z
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2B.306.CYBD62Z
Beschreibung:
LBP KEYG 6C CHR 6.2MM D BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Current Rating (Amps) 12A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 306
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C