FGG.2B.312.CLAD42
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2B.312.CLAD42
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C