FGG.2B.312.EWAD52Z
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2B.312.EWAD52Z
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Backshell Material, Plating -
Insert Material -
Current Rating (Amps) 7A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 312
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material -
Operating Temperature -55°C ~ 250°C