FGG.2B.314.CYCD92
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2B.314.CYCD92
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 6.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 314
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C