FGG.2B.326.CLAD72Z
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2B.326.CLAD72Z
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 26P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C