FGG.2K.307.CYBC45Z
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2K.307.CYBC45Z
Beschreibung:
LKP KEYG 7C CHR 4.5MM C BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Current Rating (Amps) 11A
Product Status Active
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C