FGG.2K.314.KLAC65
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2K.314.KLAC65
Beschreibung:
LKP KEYG 14C BLK CHR 6.5MM C
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Black Chrome
Current Rating (Amps) 6.5A
Product Status Active
Shell Finish Black Chrome
Shell Size - Insert 314
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C