FGG.2K.316.CLAC15
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.2K.316.CLAC15
Beschreibung:
LKP KEYG 16C CHR 1.5MM C
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Current Rating (Amps) 6A
Product Status Active
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 316
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C