FGG.3K.320.CYCC95
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.3K.320.CYCC95
Beschreibung:
LKP KEYG 20C CHR 9.5MM C
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm)
Current Rating (Amps) 6A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 320
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C