FGG.3K.326.CLAC11
LEMO
Produkt-Nr.:
FGG.3K.326.CLAC11
Beschreibung:
LKP KEYG 26C CHR 11.0MM C
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.398" ~ 0.413" (10.10mm ~ 10.50mm)
Current Rating (Amps) 4A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C