FGJ.3B.310.CLLD92Z
LEMO
Produkt-Nr.:
FGJ.3B.310.CLLD92Z
Beschreibung:
LBP KEYJ 10C CHR 9.2MM D BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 12A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 310
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C