FGJ.3B.314.CYMD92
LEMO
Produkt-Nr.:
FGJ.3B.314.CYMD92
Beschreibung:
LBP KEYJ 14C CHR 9.2MM D
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 9A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 314
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C