FGY.2B.326.PLAD92BZ
LEMO
Produkt-Nr.:
FGY.2B.326.PLAD92BZ
Beschreibung:
LBP KEYY 26C PSU 9.2MM D
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish -
Shell Size - Insert 326
Primary Material Plastic
Operating Temperature -50°C ~ 150°C