FHR4V-0R1F1
Riedon
Produkt-Nr.:
FHR4V-0R1F1
Hersteller:
Riedon
Paket:
Radial Lead
Beschreibung:
RES 0.1 OHM 1% 40W RADIAL
Auf Lager : 74
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.687" (17.45mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 100 mOhms
Series FHR
Power (Watts) 40W