FI-NX40HL
JAE Electronics
Produkt-Nr.:
FI-NX40HL
Hersteller:
JAE Electronics
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 40POS 0.80MM
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 40
Color Black
Contact Type Male Blade
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Obsolete
Series FI-NX
Note Contacts Not Included
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.031" (0.80mm)