FJ5G4SCSC-20M
UNC Group
Produkt-Nr.:
FJ5G4SCSC-20M
Hersteller:
UNC Group
Beschreibung:
MM OM4 SC TO SC FIBER 20M
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type Fiber Patch
1st Connector SC/UPC Duplex
2nd Connector SC/UPC Duplex
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Fiber Type 50/125
Product Status Active
Ratings -
Series SpeedaLite - OM4
Length - Overall 65.6' (20.0m)
Type Multimode, Duplex, OM4
Mfr UNC Group
Color - Cable Aqua
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)
Return Loss 35dB
Features -
Color - Connectors Beige
Package Bulk
Bend Radius 60mm