FJ9SCSC-20M
UNC Group
Produkt-Nr.:
FJ9SCSC-20M
Hersteller:
UNC Group
Beschreibung:
SINGLEMODE SC TO SC FIBER 20M
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF)
1st Connector SC Duplex
2nd Connector SC Duplex
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Fiber Type 9/125
Product Status Active
Ratings OFNR
Series SpeedaLite - Singlemode
Length - Overall 65.6' (20.0m)
Type Singlemode, Duplex, OS2
Mfr UNC Group
Color - Cable Yellow
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)
Return Loss 55dB
Features Dust Cap, Riser, Zipcord
Color - Connectors Blue
Package Bulk
Bend Radius 10mm