FL2500096
Diodes Incorporated
Produkt-Nr.:
FL2500096
Beschreibung:
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SaRonix-eCera™ FL
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Diodes Incorporated
Frequency 25 MHz