FL3215T-330K
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
FL3215T-330K
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 340MA 1.1 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 270mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm
Inductance 33 µH
Series FLF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz