FLF3215T-100M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
FLF3215T-100M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 900MA 240MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 10 µH
Series FLF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 25MHz