FLUKE-I2500-10
Fluke Electronics
Produkt-Nr.:
FLUKE-I2500-10
Hersteller:
Fluke Electronics
Beschreibung:
IFLEX 2500A PROBE 10IN
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series i2500-10 iFlex™
Type Current Meter, Clamp/Probe (Add On)
Specifications Measures AC Current to 2500A, Banana Interface
Mfr Fluke Electronics
Package Box
Product Status Active
Ratings CAT III 1000V, CAT IV 600V