FMF06FTFR010-LH
Venatronics LLC
Produkt-Nr.:
FMF06FTFR010-LH
Hersteller:
Venatronics LLC
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 250
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.065" W (3.10mm x 1.65mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 10 mOhms
Series FMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W