FMF25FPHR005-LH
Venatronics LLC
Produkt-Nr.:
FMF25FPHR005-LH
Hersteller:
Venatronics LLC
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Auf Lager : 400
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 250
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.244" L x 0.128" W (6.20mm x 3.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 5 mOhms
Series FMF
Power (Watts) 1W