FMF3WSFRE73-82K
YAGEO
Produkt-Nr.:
FMF3WSFRE73-82K
Beschreibung:
RES 82K OHM 1% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 kOhms
Series FMF
Power (Watts) 3W