Zuhause / Fuses / FMX-LP-I-25A
minImg
FMX-LP-I-25A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
FMX-LP-I-25A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE AUTO 25A 32VDC AUTO LINK
Auf Lager : 688
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time -
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 25 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.559" L x 0.476" W x 0.650" H (14.20mm x 12.10mm x 16.50mm)
Product Status Active
Series FMX-LP-I
Voltage Rating - DC 32 V