FN5020-75-35
Schaffner EMC Inc.
Produkt-Nr.:
FN5020-75-35
Hersteller:
Schaffner EMC Inc.
Beschreibung:
LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Regenerative Motor Drive
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block, Wire Leads
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Inductance -
Series FN 5020
Mfr Schaffner EMC Inc.
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Tray
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 500 V
Voltage - Rated AC -
Current 75 A