FRC32C2B6R8JTP
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
FRC32C2B6R8JTP
Hersteller:
Kamaya Inc.
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 6.8 OHM 5% 1/8W 1206
Auf Lager : 4931
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±1000ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 6.8 Ohms
Series FRC
Power (Watts) 0.125W, 1/8W