FSD-125MA
OptiFuse
Produkt-Nr.:
FSD-125MA
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.0085
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 125 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series FSD
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V