FSD85-18-L
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
FSD85-18-L
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CONN FERRULE DIN 4AWG YELLOW
Auf Lager : 1506
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insulation Insulated
Series Pan-Term®
Length - Overall 31.00mm
Type Single Wire
Size 4 AWG (25.00mm²)
Color Yellow
Mfr Panduit Corp
Style DIN
Package Bulk
Length - Pin 18.00mm