FSK-11.5D-10
TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
FSK-11.5D-10
Beschreibung:
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1.5"
Benutzer handbuch
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 1.500" (38.10mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides, Staggered
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.050" (1.27mm)