FSK-11A-20
TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
FSK-11A-20
Beschreibung:
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1"
Auf Lager : 474
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 1.000" (25.40mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.050" (1.27mm)