FSMD160-24R
RFE/Fuzetec
Produkt-Nr.:
FSMD160-24R
Hersteller:
RFE/Fuzetec
Beschreibung:
RESETTABLE FUSE - SMD, 1812 SIZE
Auf Lager : 1300
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.6 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 100 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms
Series FSMD1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.047" (1.20mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Mfr RFE/Fuzetec
Current - Trip (It) 3.2 A