FSX-250MA
OptiFuse
Produkt-Nr.:
FSX-250MA
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE AUTOMOTIVE 250MA 250VAC 8AG
Auf Lager : 493
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency cULus, PSE
Current Rating (Amps) 250 mA
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Product Status Active
Series FSX
Package / Case 8AG, 1/4" x 1"
Voltage Rating - AC 250 V