FTAS00-57AS4
NKK Switches
Produkt-Nr.:
FTAS00-57AS4
Hersteller:
NKK Switches
Beschreibung:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diagonal Screen Size 5.7" (144.78mm)
Series FT
Type Resistive
Length 4.76" (121.00mm)
Mfr NKK Switches
Height 3.61" (91.60mm)
Package Bulk
Width 0.06" (1.40mm)