FTLX3613M328
Finisar Corporation
Produkt-Nr.:
FTLX3613M328
Beschreibung:
TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Benutzer handbuch
Series -
Applications Fibre Channel Links
Data Rate 9.95 ~ 11.3Gbps
Voltage - Supply 3.3V, 5V